POMÓŻ INNYM – TWÓRZ Z NAMI DZIAŁ PORAD PRAWNYCH!
Zapraszamy studentów oraz absolwentów Uczelni do współpracy przy tworzeniu krótkich 3-5 minutowych materiałów video (porady prawne). Materiał będzie przeznaczony dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych z terenu Polski, ale i całej Europy.

Porady prawne są tworzone na potrzeby prawo24.tv ale i współpracujących z Uczelnią podmiotów gospodarczych. W przypadku sprzedaży odpłatnej materiału student lub absolwent uczelni poza dokumentem potwierdzającym współpracę otrzyma również wynagrodzenie.

Nagrania mogą być przygotowane we własnym zakresie lub nagrane w siedzibie lub wydziale uczelni.

informacje @ promocja@ewspa.edu.pl
informacje tel. | 605 528 605

baner_300_2502

WSPIERAMY ABSOLWENTÓW!
Jesteś absolwentem Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji? Prowadzisz kancelarię prawną? A może biuro poradnictwa prawnego? Chciałbyś zostać dodatkowo zareklamowany przez EWSPA?

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji zwraca się do Państwa z propozycją rozwoju waszej kariery i pomocy marketingowej, w związku z nowo wdrażanym projektem uczelni: „Wspieramy absolwentów”.

Informacje te posłużą nam do stworzenia zakładki „Wspieramy absolwentów” na stronie szkoły, co pozwoli nam dodatkowo wesprzeć Państwa marketingowo.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani taką formą wsparcia, to prosimy o przesłanie nam kompletnych danych prowadzonej działalności, oraz zgody na zamieszczenie ich na stronie EWSPA.

czekamy na informacje | biurokarier@ewspa.edu.pl

10441295_642170785906423_7859200551053064003_n

WSPIERAMY ABSOLWENTÓW!
Jesteś studentem lub absolwentem Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji? Napisałeś ciekawą książkę albo pracę magisterską? Od dziś możesz ją opublikować w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w formie ebook i pobierać z tego tytułu wynagrodzenie.

informacje @ | biurokarier@ewspa.edu.pl
informacje tel. | 22 619 90 11 wew. 50; 783 976 902