INDYWIDUALNA OPIEKA MERYTORYCZNA NAD KAŻDYM STUDENTEM SPRAWOWANA PRZEZ SĘDZIÓW, ADWOKATÓW, PROKURATORÓW, RADCÓW PRAWNYCH , NOTARIUSZY
Praktyka czyni mistrza. Poznawaj z nami tajniki sukcesu zawodowego!

Jedyna Uczelnia w Polsce założona przez
Zrzeszenie Prawników Polskich

patronat
Profesorskie Centrum Doradztwa Prawnego

Atrakcyjne specjalności zawodowych do wyboru

NIE TRAĆ CZASU ! WEŹ UDZIAŁ W DYNAMICZNYM PROCESIE KSZTAŁCENIA BEZ PRZERW WAKACYJNYCH. POZWOLI CI TO UKOŃCZYĆ WYMARZONE JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE W 3,5 ROKU !!!

Nowy projekt Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji jest unikany pod względem metodologii kształcenia na skale europejską.

.
W ramach projektu przewidujemy:

  1. Indywidualne kształcenie studenta pod bieżącą opieką profesora oraz praktyka procesowego( adwokata, prokuratora, radcy prawnego) na każdym etapie zdobywania wiedzy.
  2. Proces kształcenia zmierza do uformowania u absolwenta zawodowego potencjału pozwalającego na wykonywanie funkcji właściwych zawodowi prawnika w różnych rolach procesowych, jak i poza procesowych.
  3. Harmonizacja wiedzy teoretycznej z praktyczną, oba te moduły poznawcze będą krystalizowane w świadomości studenta dzięki nie tylko wykładom i ćwiczeniom, ale także dzięki cotygodniowym konsultacjom z merytorycznym opiekunem.
  4. Wszelkie pytania formułowane na tle zdobywanej wiedzy, student uczestniczący w tym unikalnym projekcie będzie mógł adresować w każdym tygodniu kształcenia, do tych opiekunów merytorycznych, którzy będą odpowiadać za wyniki całościowe weryfikując na bieżąco wiedzę zdobywaną przez studenta. Pozwoli to zachować dyscyplinę i dynamikę przyswajania wiedzy.
  5. Indywidualne Studia Prawnicze dają szansę określenia przez studenta własnego rytmu kształcenia, a także szybszego ukończenia studiów i uzyskania tytułu magistra prawa.

Koszt studiów wynosi:
I-X semestr 2700 zł płatne jednorazowo za semestr lub w 4 ratach po 700 zł

.

Atrakcyjne specjalności do wyboru