INDYWIDUALNA OPIEKA MERYTORYCZNA NAD KAŻDYM STUDENTEM SPRAWOWANA PRZEZ SĘDZIÓW, ADWOKATÓW, PROKURATORÓW, RADCÓW PRAWNYCH , NOTARIUSZY
Praktyka czyni mistrza. Poznawaj z nami tajniki sukcesu zawodowego!

Jedyna Uczelnia w Polsce założona przez
Zrzeszenie Prawników Polskich

patronat
Profesorskie Centrum Doradztwa Prawnego

NIE TRAĆ CZASU ! WEŹ UDZIAŁ W DYNAMICZNYM PROCESIE KSZTAŁCENIA BEZ PRZERW WAKACYJNYCH. POZWOLI CI TO UKOŃCZYĆ WYMARZONE JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE W 3,5 ROKU !!!

• Skorzystaj z indywidualnego tutorskiego formułowania własnej wiedzy pod okiem wybitnych profesorów, doktorów, sędziów prokuratorów i radców prawnych.
  • Zrealizuj swoje aspiracje intelektualne i zawodowe w elitarnej rodzinie EWSPA . W tym zakresie gwarantujemy bezpłatne porady prawne realizowane przez Profesorskie Centrum Doradztwa Prawnego przy Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji dla studentów i ich rodzin.
  • Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na aplikacje.
  • Ponad 60% absolwentów przystępujących do egzaminów wstępnych na aplikacje wieńczy ten osobisty projekt sukcesem.
  • Egzaminy możesz zdawać w Warszawie lub Londynie a w nie długim czasie również w Brukseli.
  • Poznaj i odwiedz polskich studentów EWSPA mieszkających w ponad 14 krajach Europy.
  • W przypadku wyboru specjalności absolwent otrzymuje dodatkowo poza dyplomem, suplementem do dyplomu poświadczającym ukończoną specjalność również zaświadczenie o ukończonym szkoleniu z danej dziedziny wystawionym przez Zrzeszenie Prawników Polskich oddział w Warszawie.
93

W przypadku ubiegania się przez Studenta o uznanie przedmiotów z dotychczasowego toku nauki (studiów wyższych także licencjackich na innym kierunku na poczet realizowanych w EWSPA zajęć fakultatywnych na studiach na kierunku PRAWO okres studiów wynosi nawet 6 semestrów tj. 2 lata (Organizacja roku akademickiego w EWSPA 3 semestry w ciągu roku kalendarzowego)

Decyzję o przeniesieniu zajęć podejmuje, na wniosek studenta kierownik jednostki przyjmującej, po zapoznaniu się z przedstawioną przez studenta dokumentacją przebiegu studiów. Warunkiem przeniesienia zajęć zaliczonych poza uczelnią macierzystą, w miejsce punktów przypisanych zajęciom i praktykom określonym w planie studiów i programie kształcenia jest stwierdzenie zbieżności uzyskanych efektów kształcenia. (Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 14 września 2011 w sprawie warunków i trybu przenoszenia zajęć zaliczonych przez studenta)

WYBIERZ WŁAŚCIWĄ DLA SIEBIE ŚCIEŻKĘ KSZTAŁCENIA

• STUDIA NIESTACJONARNE – wykłady w siedzibie Uczelni w Warszawie lub Zamiejscowym Wydziale Prawa w Londynie
  • STUDIA NIESTACJONARNE (wykłady przez internet). 40 % programu dodatkowo realizowane w formie tradycyjnej (student- wykładowca) w siedzibie Uczelni lub Zamiejscowym Wydziale Prawa w Londynie.

PROCEDURA REKRUTACYJNA

1. Student innej uczelni kierunku PRAWO, studenci lub absolwenci innych kierunków którzy zamierzają przenieść się do EWSPA, składają w Dziale Rekrutacji osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej e-mail: rekrutacja@ewspa.edu.pl

a) podanie kierowane do Dziekana właściwego wydziału (Warszawa lub Londyn),

b) oryginał lub poświadczony odpis indeksu (na wstępnym etapie może być skan lub kserokopia)

c) kartę przebiegu studiów z podaną liczbą godzin zajęć z poszczególnych przedmiotów oraz punktacją ECTS.

• Dodatkowo należy dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 złotych, oraz zalogować się w systemie rekrutacyjnym DVI. Dziekan Wydziału na podstawie dokumentów wymienionych w ust. 1 podejmuje decyzję o przyjęciu na określony semestr studiów, określając termin zaliczenia ewentualnych różnic programowych.
  • Po uzyskaniu pisemnej zgody Dziekana właściwego Wydziału na podjęcie studiów kandydat, o którym mowa w ust. 1, składa w dziekanacie dokumenty

2. podania o przyjęcie na studia (formularz dostępny na stronie internetowej Uczelni),

3. oryginału odpisu urzędowego lub odpisu poświadczonego notarialnie świadectwa dojrzałości,

4. kserokopię nowego dowodu osobistego (oryginał dowodu osobistego do wglądu)