EUROPEJSKA WYŻSZA SZKOŁA PRAWA I ADMINISTRACJI

ul. Grodzieńska 21/29,
03-750 Warszawa

Telefon:(Centrala) +48 22 619 90 11

e.mail: info@ewspa.edu.pl
fax. +48 22 619 52 40

DZIAŁ REKRUTACJI

tel. +48 (22) 619 02 83
tel. +48 605 528 605

e.mail rekrutacja@ewspa.edu.pl

SKYPE:ewspia

(9.00- 16.00 pn- pt)

DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY

promocja@ewspa.edu.pl

Oferty współpracy prosimy przesyłać wyłącznie w formie pisemnej. W przypadku zainteresowania ofertą zadzwonimy do Państwa

KSIĘGOWOŚĆ

email: kasa@ewspa.edu.pl

tel: +48 22 619 90 11 wew.31

DZIAŁ WINDYKACJI

email: windykacja@ewspa.edu.pl

tel: +48 22 619 90 11 wew.38

PEŁNOMOCNIK DS JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ORAZ SPRAW STUDENCKICH

email: dpajek@ewspa.edu.pl

tel; +48 694 556 633

BIBLIOTEKA I CZYTELNIA

email: biblioteka@ewspa.edu.pl

+48 22 619 90 11 wew.34

[/vc_column_text]

REKTOR – dyżur w sprawach studenckich w każdy wtorek od godziny 11.00- 14.00
Sekretariat Rektora czynny pn- pt od godziny 09:00 do 15:00 tel. 48 22 619 90 11 wew. 56; e.mail : rektorat@ewspa.edu.pl

DZIEKAN WYDZIAŁU PRAWA W WARSZAWIE
dyżur w sprawach studenckich w dni powszednie oraz każdą sobotę zjazdową po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w Dziekanacie tel. 48 22 619 90 11 wew. 42, 41, 40  e.mail:dziekan@ewspa.edu.pl

DZIEKAN/PRODZIEKAN ZAMIEJSCOWEGO WYDZIAŁU PRAWA W LONDYNIE
dyżur w sprawach studenckich: poniedziałki w godz. 09:00 – 11.00
(po wcześniejszym uzgodnieniu w Dziekanacie – kontakt: +48 22 619 24 90)
e.mail: prodziekanlondyn@ewspa.edu.pl

KANCLERZ EWSPA –  dyżur w każdą środę 9.00- 14.00 numer wew. 33; e.mail: kanclerz@ewspa.edu.pl.

WYDZIAŁ PRAWA W WARSZAWIE

DZIEKANAT STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH

e.mail:dziekanat@ewspa.edu.pl
.
Dziekanat w każdą środę – nieczynny

mgr Alina Wesołowska
Kierownik dziekanatu
awesolowska@ewspa.edu.pl
(22)619 90 11 wew.42
fax.(22) 619 52 40

Małgorzata Dudzik
mdudzik@ewspa.edu.pl
(22) 619 90 11 wew.41
fax.(22) 619 52 40

DZIEKANAT STUDIÓW  NIESTACJONARNYCH

obsługa studentów czasowo przebywających poza Polską

tel. +48 22 619 24 90

Małgorzata Trojanowska
Kierownik dziekanatu
mtrojanowska@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew. 32

Barbara Kowalczyk
bkowalczyk@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew. 43

DZIEKANAT STUDIÓW NIESTACJONARNYCH – distance learning

e.mail: Distance-els@ewspa.edu.pl

mgr Daria Nowaczyk

Kierownik dziekanatu
nowaczyk.daria@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90
+ 48(22) 619 90 11 wew. 35

mgr Dorota Jakobsen
djakobsen@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90;
+48 (22) 619 90 11 wew. 39

Marta Baryga
mbaryga@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90;
+48 (22) 619 90 11 wew. 36

 

EUROPEJSKIE STUDIUM POLICEALNE

ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa

+ 48 22 619 90 11 wew. 48 (pon- pt 9.00-16.00)
+ 48 605 993 906

Email: sekretariat@studiumeuropejskie.com

Poniedziałek– Piątek 9.00- 16.00

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

(wszystkie szkoły)
ul. Kostki Napierskiego 62,
70-783 Szczecin

Telefon/FAX:+48 91 462 64 94

e.mail: sekretariat@europejskie.edu.pl
SKYPE: europejskie.liceum

Wielka Brytania +44 20 71 93 39 00
Holandia +31 70 250 06 93
Irlandia +353 1 254 83 68
Niemcy + 49 30 36 74 99 41
Szwecja +46 8 519 72 866
Dania +45 657 40 688

DZIEKANAT WYDZIAŁU PRAWA W LONDYNIE

tel. +44 7538763281 ;  e.mail: londyn@ewspa.edu.pl

Zamiejscowy Wydział Prawa w Londynie

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
Polski Ośrodek Społeczno- Kulturalny ( POSK) ;

238- 246 King Street , London W6 ORF

( pokój 19) parter

 

ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ ADMINISTRACJI W BRUKSELI

tel. +32 483 59 76 93
OŚRODEK NAUKOWY EWSPA
Chaussee de Vleurgat 159
1050 Bruksela
e.mail: bruksela@ewspa.edu.pl